Revision history of "2011 CEMC Gauss (Grade 8) Problems/Problem 2"

Diff selection: Mark the radio boxes of the revisions to compare and hit enter or the button at the bottom.
Legend: (cur) = difference with latest revision, (prev) = difference with preceding revision, m = minor edit.

  • (cur | prev) 16:39, 20 April 2025Anabel.disher (talk | contribs). . (557 bytes) (+557). . (Created page with "==Problem== Ground beef sells for <math>\$5.00</math> per kg. How much does <math>12</math> kg of ground beef cost? <math> \text{ (A) }\ \$5.00 \qquad\text{ (B) }\ \$12.00\q...")